Velkoobchod a spolupráce

Máte kamenný obchod, květinářství, kosmetický salon či e-shop v České republice? Rádi byste svůj sortiment rozšířili o přírodní kosmetiku slovenské značky BLOOMBEE? Šumivé bomby, pěnivé bomby, CBD bomby, tělové peelingy i pěnivý prach do koupele jsou vyrobeny ručně s láskou a respektem k přírodě. 

Do kamenného obchodu Vám můžeme poskytnout i dřevěný stojan na šumivé bomby. Víme, že zákazníci nakupují především očima a byla by chyba nechat barevné designové šumivky zabalené v papírovém obalu.

image_6483441

Pro nakupování za velkoobchodní slevy je nutné se zaregistrovat a vytvořit si zákaznický účet. Po schválení registrace se po přihlášení pod vaším zákaznickým účtem automaticky zobrazí velkoobchodní slevy. 

Podmínky pro velkoobchod:

  • Nákup za velkoobchodní ceny je možný pouze po přihlášení pod vaším zákaznickým účtem, který byl schválen k velkoobchodní spolupráci.
  • Nákup za velkoobchodní ceny bez přihlášení pod vaším zákaznickým účtem není možný.
  • Minimální nakupované množství od jednoho druhu je 5 ks.

 

Chcete potěšit své zaměstnance nebo klienty? Rádi Vám vytvoříme dárkové balíčky na míru, stačí si vybrat z naší nabídky. Balíčky jsme schopni dárkově zabalit do krabic s Vaším firemním logem. Napište nám na info@ecosumivky.cz, zašleme Vám velkoobchodní ceník a dohodneme se na detailech.

 

SPOLUpráce

Jsou sociálních sítě (Instagram, Facebook, Youtube, Tik Tok) součástí vašeho každodenního života a tvoříte zajímavý obsah? Líbí se Vám naše produkty, chtěli byste je vyzkoušet a dát o nich vědět Vašim sledujícím?  Ozvěte se nám na info@ecosumivky.cz. Nabízíme zajímavý provizní systém a jsme otevření různým typům spolupráce :-)

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi! 

Máte problémy s přihlášením, potřebujete poradit nebo máte dotaz k produktům? Jsme tu pro Vás! Kontaktujte nás kdykoliv emailem info@ecosumivky.cz nebo telefonicky na +420 721 054 299.