Slevový kód BLACK platí při objednávkách nad 500 Kč. Sleva 25% platí na všechny i již zlevněné produkty.

Aromaterapeutické šumivé bomby

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

109110
1109110
c item 781 grep ylang ylang bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (grep a YLANG YLANG), růžový jíl a sušené okvětní lístky růže. Neobsahuje žádná barviva.

187
c item 779 medovka mata bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (meduňka a máta), jemně mletou meduňku a sušené lístky meduňky. Neobsahuje žádná barviva.

190
c item 773 borovica santalove drevo bomba do kpela (1)
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (borovice a santalové dřevo), sušené santalové dřevo a jemně mletou meduňku. Neobsahuje žádná barviva.

186
c item 777 levandula bergamot bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (levandule a bergamot), mleté sušené květy levandule a sušené květy levandule. Neobsahuje žádná barviva.

188
c item 775 mandarinka cerveny pomaranc bomba do kpela
Tip
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (mandarinka a červený pomeranč), mleté sušené květy heřmánku a sušené květy pivoňky. Neobsahuje žádná barviva.

189
c item 771 skorica cerveny pomaranc bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (skořice a červený pomeranč), žlutý jíl a sušený plátek pomeranče. Neobsahuje žádná barviva.

191

V nové kolekci  BLOOMBEE ELEMENTS najdete BIO květové vody, tělové oleje, aromaterapeutické svíčky a aromaterapeutické bomby do koupele. Produkty z této kolekce obsahují pouze přírodní esenciální oleje. Neobsahují potravinářská barviva, která jsou obsažena v barevných designových bombách do koupele a Bath shots.

bloombee elements