Aromaterapeutické bomby do koupele

Nejprodávanější

6 položek celkem
c item 771 skorica cerveny pomaranc bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (skořice a červený pomeranč), žlutý jíl a sušený plátek pomeranče. Neobsahuje žádná barviva.

191
c item 779 medovka mata bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (meduňka a máta), jemně mletou meduňku a sušené lístky meduňky. Neobsahuje žádná barviva.

190
c item 775 mandarinka cerveny pomaranc bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (mandarinka a červený pomeranč), mleté sušené květy heřmánku a sušené květy pivoňky. Neobsahuje žádná barviva.

189
c item 777 levandula bergamot bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (levandule a bergamot), mleté sušené květy levandule a sušené květy levandule. Neobsahuje žádná barviva.

188
c item 781 grep ylang ylang bomba do kpela
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (grep a YLANG YLANG), růžový jíl a sušené okvětní lístky růže. Neobsahuje žádná barviva.

187
c item 773 borovica santalove drevo bomba do kpela (1)
109 Kč

Aromaterapeutická bomba do koupele obsahuje esenciální oleje (borovice a santalové dřevo), sušené santalové dřevo a jemně mletou meduňku. Neobsahuje žádná barviva.

186

Aromaterapeutické šumivé bomby do koupele slovenské značky BLOOMBEE. Jsou ručně vyrobeny na Slovensku s láskou a respektem k přírodě. Pro výrobu šumivých bomb jsou používány vzácné přírodní oleje, které jsou šetrné nejen k vašemu tělo, ale i k přírodě! Šumivky jsou veganské, bez palmového oleje a nejsou testovány na zvířatech. Vaše pokožka bude po koupeli dokonale svěží a hydratovaná. 
Aromaterapeutické šumivky do koupele neobsahují žádná barviva, pouze kvalitní přírodní esenciální oleje.

aromaterapeuticke bomby do koupele